Płyty Granitowe , Blaty Granitowe, Płytki Granitowe Artstone

Zadzwoń teraz!

501 056 448

Zadzwonimy do Ciebie!

  NOWOŚCI W NASZYM SKLEPIE

  parallax background

  NASZE REALIZACJE


  Schody, które odbierają dech w piersiach

  Schody wewnętrzne są pierwszoplanowym elementem architektury przestrzeni domowej. W ciągu ostatnich lat ponownie nabrały szczególnego wymiaru – pełniąc swą funkcję użytkową stały się jednocześnie elementem kompozycji wnętrza i jego dekoracją. Różnorodne kształty stopni i balustrad, a także materiały, z których są one wykonane pozwalają tworzyć we wnętrzu niezwykle oryginalne formy.

  CZYTAJ WIĘCEJ

  Piękne kamienne podłogi

  Kamień jest drogim, ale niezwykle efektownym materiałem wykończeniowym podłóg. Płytki i płyty zrobione z marmuru, trawertynu oraz granitu coraz częściej spotkać można nie tylko w reprezentacyjnych pomieszczeniach lokali użyteczności publicznej, ale także w domach i mieszkaniach prywatnych. Najpopularniejszym kamieniem kładzionym na podłogi jest marmur. Zwykle marmurowe płytki układane są w łazienkach, salonach i holach wejściowych.

  Czytaj więcej

  Ekskluzywne wykończenie Twojej kuchni

  Kuchnia postrzegana jest jako serce każdego domu. Pomieszczenie to jest wyjątkowym miejscem w życiu każdej rodziny – tutaj zazwyczaj odbywa się całe życie familijne. Właśnie w kuchni, która jest newralgicznym miejscem w każdym domu zbierają się wszyscy lokatorzy i spędzają czas na pogaduszkach oraz szykowaniu i konsumpcji wspólnych posiłków. Jest to pomieszczenie, które kojarzy się nam nade wszystko z ciepłem, zapachami oraz serdeczną atmosferą, z racji tego jej poprawne urządzenie jest tak niezwykle ważne.

  Czytaj więcej

  Najlepsze kamienne produkty do Twojej łazienki

  Łazienka jest pomieszczeniem o nieco odmiennym wyglądzie i przeznaczeniu od pozostałej części mieszkania. W tym pomieszczeniu możemy stosować jedynie elementy wykończenia spełniające określone normy użytkowania.

  Czytaj więcej

  Płytki LAPS

  Mogą być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku w domach prywatnych oraz budynkach użyteczności publicznej...

  Czytaj więcej

  Panele Stonelite

  Po raz pierwszy łupek kwarcytowy wyprodukowany został w formie tapety – forniru o grubości 2mm. Dostępne są różne kolory łupków...

  Czytaj więcej

  Kamienne produkty do twojego salonu

  Szeroka gama kamiennych produktów do Twojego salonu..

  Czytaj więcej

  Szanowni
  Państwo!

  Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ARTSTONE zastrzega sobie możliwość występowania różnic w tonacji kolorystycznej, odmiennych przerostów i układu użylenia, w stosunku do prezentowanych na stronie internetowej zdjęć materiałów. Próbki i zdjęcia materiałów firmy ARTSTONE mają charakter czysto poglądowy, informacyjny i nie są w żaden sposób wiążące.
  polski