Stonelite • Płyty Granitowe , Blaty Granitowe, Płytki Granitowe Artstone

Rewolucyjny i ekologiczny produkt, Stonelite™ jest przełomem w przemyśle kamienia naturalnego.

Po raz pierwszy łupek kwarcytowy wyprodukowany został w formie tapety – forniru o grubości 2mm. Dostępne są różne kolory łupków kwarcytowych takie jak: Terra White, Kund Multi, Indian Autumn, Cooper, Deoli Green, Silver Shine, Golden, Zeera Green i Jack Black.

Forniry kamienne Stonelite™ produkowane są zarówno w formie dużych paneli o rozmiarach 2440x1220mm, 1220x610mm, 610x610mm oraz w standardowych płytkach o rozmiarze 60×60, 60×30, 60×40, 40×40, 30x30cm itp. Niestandardowe rozmiary są dostępne na życzenie.

Ten rewolucyjny produkt zapewnia różnorodne możliwości montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Z uwagi na dużą elastyczność fornirów kamiennych Stonelite™ produkt ten można stosować do obudowy słupów, kolumn oraz łukowatych powierzchni ścian.

Forniry kamienne Stonelite™ z uwagi na swoją grubość mają właściwości translucencyjne i można je podświetlić w podobny sposób jak alabastry i onyxy. Niesamowicie niska waga tj. 180gm/m2 paneli Stonelite™ czyni ten produkt bardzo tanim w transporcie jak i łatwym w montażu w przypadku płyt o dużej powierzchni. Panele Stonelite™ mogą być montowane przy użyciu różnych metod.

Do montażu fornirów Stonelite™ zastosować można zarówno powszechnie stosowane kleje do kamienia naturalnego na bazie cementu jak i kleje montażowe na bazie silikonów i żywic. Formatowanie paneli Stonelite™ możliwe jest przy użyciu tarcz diamentowych na sucho oraz na mokro. Wycinanie łuków i zaokrąglonych kształtów można wykonać przy pomocy nożyc do cięcia płytek dachowych z łupka kwarcytowego.

 

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas >>

Rodzaje Stonelite

Stonelite Galeria

polski